Josef Lechnýř

činnosti
Správa a servis IT

 Zde opět poskytuji komplexní služby. Poradím s výběrem PC či notebooku či tabletu s ohledem na zamýšlené použití, zapojím, nainstaluji vše potřebné a seznámím s obsluhou. Je samozřejmě rozdíl v požadavcích na výkon a další parametry u PC pro převážně kancelářské aplikace a PC pro hry. A je tam i značný rozdíl v ceně. Dále je dobré se zaměřit i na výběr softwaru. Není nutné vždy software kupovat. Tím nenabádám ke krádeži! Mnoho softwaru můžete mít zadarmo legálně.:-) Jde o tzv. free licence a většinou jsou plnohodnotnou náhradou některých placených programů.

Samozřejmě poradím i s výběrem periferií, jako je tiskárna, monitor a dalších a pomohu též s instalací  a údržbou domácí sítě. 

Další otázkou je udržování PC v dobré softwarové kondici. Pokud tuto stránku zanedbáte, tak v tom lepším případě hrozí zpomalení vašeho PC, v krajním případě i pád systému. Je dobré mít nainstalované nějaké tzv. cleaner prográmky a čas od času "uklidit".

Pokud jde o servis hardware, tak opět platí to co u elektroniky. Opravy provádím buď na místě, vyzvednutím a nebo přejímkou na adrese uvedené v kontaktech.

Samostatnou kapitolou je okamžitá  pomoc při problému s nějakou aplikací, či nastavením operačního sytémemu. Zde jsou dvě možnosti. Pomoc na místě a pomoc přes vzdálenou správu, pokud to stav systému dovolí.  Většinou je ale prvotní návštěva na místě s tím, ža se připraví vaše PC a vy pro vzdálenou správu. Zde nabízím po domluvě nontop službu.

Takže opět, pokud máte nějaký problém s PC, notebookem, tabletem, prostě nějakou IT, neváhejte mě kontaktovat. Stačí prozvonit.:-)

 

RYCHLÝ KONTAKT:

777 066 164

©Josef Lechnýř 2016

Inspire design downloaded from Free Templates - your source for free web templates